Provoz skiareálu Jáchymov-střed

Během jarních prázdnin od 6.2.2017 do 12.2.2017 bude Skiareál Jáchymov-střed v provozu každý den od 9:00 do 16:00 a večerní lyžování v úterý, čtvrtek a sobotu od 17:00 do 20:00. Sjezdovky jsou denně upravovány. Děti do 5 let mají jízdné zdarma. Ceník a další informace najdete na jachymovstred.cz

Charitativní fotbalové utkání

K 500. výročí založení města Jáchymov se 6. srpna 2016 odehraje charitativní fotbalové utkání TJ Jáchymov a SIGI Team Horsta Siegla.

Perfektní podmínky!

Ve skiareálu Boží Dar - Neklid napadlo přes 30cm nového přírodního sněhu. Podmínky jsou nejlepší za celou zimu. Sjezdovky jsou každý den perfektně upraveny a lyžuje se zcela bez front. Ve snowparku je k dispozici několik překážek.

Kiwi Cup 2016

V sobotu 19.3. si nenechte ujít legendární závod v telemarku KIWI CUP, jež bude jako v minulých letech zakončen velkolepým plesem v hotelu Slunečná na Božím Daru.

Obnoven provoz na Neklidu

Díky zlepšení podmínek ve skiareálu je v provozu sjezdovka Moser na Neklidu s vlekem D (tisícovka), dále v provozu vlek Za Prahou (D) a Hranice (G), ostatní sjezdovky budeme spouštět postupně. Ve snowparku připraveno několik překážek. Sleva 20% z cen jízdného.